SPECIALISTA PRO MEZINÁRODNÍ NÁKUP / Nákupčí

FirmaSTRONG HAND EUROPE s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 27 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Kdo jsme:
Jsme česko-americká společnost STRONG HAND EUROPE s.r.o. Jsme jediná evropská pobočka americké společnosti STRONG HAND TOOLS, která vyvíjí a vyrábí unikátní svařovací stoly a upínací nářadí. Samostatně zajišťujeme obchodní, marketingové a logistické aktivity v rámci EU a částečně i mimo ni.

Náplň práce:

o Budeš mít na starosti zajištění nákupu zboží od zahraničních dodavatelů.
o Budeš se starat o plánování a monitoring skladových zásob.
o Budeš zpracovávat analýzy a vytvářet přehledy.
o Povedeš agendu spojenou s dovozem (celní řízení, zajištění přeprav, atp.).
o Budeš jednat s dodavateli v angličtině
Očekáváme:
o Zaměření na cíl a odpovídající pracovní nasazení - aktivní přístup.
o Orientace v problematice importu a mezinárodní přepravy výhodou.
o Komunikační a organizační schopnosti.
o Znalost angličtiny písmem na komunikativní úrovni.
o Samostatnost, spolehlivost, loajalita.
o Počítačová gramotnost (MS Office - zejména Excel).
Na co je možné se těšit:
o Nabízíme zajímavou, samostatnou a různorodou práci.
o Poskytneme zázemí rostoucí prosperující společnosti.
o Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy).
o Pracujeme v mladém, perspektivním kolektivu.
o Máme k dispozici podporu zkušených kolegů v ČR i USA, ochotných vždy pomoci.
o Možnost osobního růstu - získání profesních a odborných zkušeností.
o Stravenky, 20 dní dovolené.

První kontakt e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Tomáše Bati 1075, Třebíč - Borovina, 67401, Česko
mzda, plat (hrubý):od 27 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:STRONG HAND EUROPE s.r.o., IČ: 01933965
datum zveřejnění nabídky práce:09. 01. 2024